עולים למצוות: 5 רעיונות לבר מצווה

חגיגת בר מצווה היא אבן דרך חשובה בחיים של כל בן וגבר בישראל. זוהי הזדמנות נהדרת לחגוג יום הולדת מיוחד שאינו מסיבה רגילה, וכדי לעשות זאת בצורה הטובה ביותר תוכלו לקרוא במאמר שלפניכם על 5 רעיונות לחגיגה נהדרת שהילד יזכור לזמן רב. בואו נתחיל.

שיעור סקי מים לילד ולחברים

אם חוגג הבר מצווה הוא חובב ספורט מושבע, ובייחוד ספורט ימי מאתגר ומהנה, באפשרותכם להעניק לו ואף לחבריו שיעור סקי מים במקומות כמו Lake TLV בפארק מנחם בגין. במתקנים כאלו הילדים יעברו שיעור מקצועי מאת מדריך מנוסה, שיסביר להם את הנהלים לגלישה בטוחה וגם ילמד אותם טכניקות גלישה בסיסיות. בסיום השיעור הם יצטיידו בווסט, בקסדה ובאמצעי בטיחות נוספים ויישמו את מה שלמדו בשיעור באמצעות גלישה עצמאית במים. מקומות כמו Lake TLV הם נהדרים להפקת אירוע בר מצווה, משום שהשטח הנרחב של הפארק יכול לשמש אתכם לפיקניק מאולתר, ואפילו תוכלו לשכור את שירותי המקום כדי לארגן מסיבה מושקעת ובלתי נשכחת.

מסיבת בריכה

אם אתם חוגגים בר מצווה בחודשים החמים יותר בשנה, מסיבת בריכה יכולה גם היא להיות רעיון טוב. אם יש לכם בריכה בחצר הבית, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לארגן קייטרינג, קישוטים והפעלות כמו משחקי חברה, או שתוכלו לשכור וילה עם בריכה או כל מקום אחר המאפשר גישה לבריכה פרטית. באפשרותכם לשכור גם אביזרים למסיבה כמו מתקנים מתנפחים למים או לדשא ותותחי קצף כדי שתהיה מסיבה מהנה במיוחד.

טיול בחו"ל

יש ילדים המעדיפים חגיגות אינטימיות יותר עם המשפחה, ואינם מעוניינים במסיבה מנקרת עיניים באולם גדול. הורים רבים בוחרים להשקיע בחגיגות בר המצווה בטיול בחו"ל, המאפשר לילדים לחוות עולם ולהכיר תרבויות חדשות, לשבור את השגרה הישראלית ולטייל במקום חדש. טיול בחו"ל מאפשר לכל המטיילים ליהנות מזמן איכות יחד, לצבור חוויות משותפות וליצור מזכרות פיזיות לבילוי המשותף. ביעדים נבחרים יש אטרקציות המיועדות לילדים כמו דיסנילנד בפריז, ואם הילד שלכם סקרן ובעל תחביבים אחרים תוכלו לנסוע איתו למוזאונים מעניינים כמו הלובר בפריז או המוזאון הבריטי בלונדון, לבית הלגו בדנמרק ועוד. עוד כיוון שאפשר לבחור בו הוא טיול שורשים במדינת המקור של הסבים והסבתות.

 

 

בר מצווה בכותל

עוד בחירה פופולרית לחגיגת בר מצווה היא אירוע בכותל, שהוא אחד המקומות הקדושים ביותר ליהדות. זהו אינו חייב להיות בהכרח אירוע בעל אופי דתי, שכן גם לישראלים חילוניים יש מקום מיוחד בלב לכותל המערבי. אירוע כזה אפשר לערוך בכל תקופה בשנה, עם חברים או רק בקרב המשפחה, וליהנות מהאווירה המיוחדת שירושלים הבירה מספקת למטיילים בה.

מסיבה בחיק הטבע

מסיבת בר מצווה היא הזדמנות נהדרת להתנתק מהטכנולוגיה ומהמסכים, ויש הורים המשקיעים מאמצים בהפקת מסיבת בר מצווה בטבע. באפשרותכם לבחור מקום פתוח כמו חניון טיולים, קרחת יער קרובה לבית או כל מקום אחר הרחק מהעיר ולערוך בו מסיבה הכוללת מזון טעים, מוזיקה טובה ומשחקים. מסיבה כזאת דורשת בדיקה מוקדמת של מזג האוויר, אך יש לא מעט זמנים בשנה שבהם מסיבה בחיק הטבע יכולה להיות אפשרות טובה, או שאתם יכולים לשכור אוהל גדול ייעודי שבו תוכלו לחגוג את המסיבה.

לסיכום

מסיבת בר מצווה היא הזדמנות נהדרת לאפשר לילד לחגוג כפי שהוא רוצה, בין שהוא מעוניין בטיול לכותל ולירושלים, בטיול בחו"ל, בשיעור ספורט אתגרי ומלא אדרנלין או במסיבה בחיק הטבע. אפשרויות המסיבה הן רבות, וגם אם אתם לא ממהרים לנסוע לחו"ל יש שפע רב של אטרקציות מכל הסוגים ומקומות המסוגלים לארח מסיבת בר מצווה בלתי נשכחת.

נגישות