חוגגים באירוע ביתי: אלו סוגי האלכוהול שאתם חייבים להגיש

זה לא משנה איזה אירוע אתם חוגגים בבית, אם לא תשלבו בו אלכוהול זה פשוט לא יהיה זה. חוגגים אירוע ביתי? קבלו את המשקאות האלכוהוליים שאתם פשוט חייבים להגיש לאורחים שלכם.

וויסקי

וויסקי הוא משקה המיוצר מזיקוק של דגנים ויישון בתוך חביות אלון. אם אנחנו מדברים על אירוע ביתי מכובד, אין ספק שוויסקי הוא אחד מהמשקאות הכי מכובדים בעולם וזה כמובן הולם את האירוע שלכם. הוויסקי אמנם מיוצר בארבע מדינות מרכזיות כמו סקוטלנד, אירלנד, ארה"ב וקנדה, אך כיום מייצרים אותו במדינות נוספות כמו הודו, ברזיל, יפן ועוד. אם אתם מחפשים וויסקי איכותי, לוויסקי בורבון יש טעמים עשירים במיוחד. את הוויסקי הזה מייצרים מזיקוק של תערובת דגנים שמכיל תירס ברובה ומיישנים אותו בחביות עץ אלום שעברו הפחמה, מה שהופך את הארומה שלו ללא פחות ממושלמת.

יין לבן או אדום

אם בא לכם שהאירוע שאתם חוגגים יהיה באווירה קלילה ומבודחת, אתם פשוט חייבים להגיש בו יין. זה לא משנה אם תבחרו להגיש יין לבן, יין אדום, יין ישראלי או יין מהעולם, אין לנו ספק שזה יעשה את העבודה. המלצה שלנו, לכו על יין ישראלי משובח תוצרת כחול לבן ואתם בדרך הנכונה. לאיזה יין אנחנו מתכוונים? יין מומלץ במיוחד הוא יין הר חרמון לבן, יין קליל מאד שיהפוך את האווירה באירוע הביתי שלכם לקלילה לא פחות. מעדיפים יין בין לאומי? לכו על הגוורץ, יין מעולה שמיוצר בצפון איטליה, יין סופר איכותי שהאורחים שלכם ישמחו לטעם ממנו.

 

 

בירה

האירוע שלכם יכול להיות אירוע נחמד מאד, אבל אם תגישו בירות לאורחים שלכם אנחנו בטוחים שתקפיצו אותו כמה רמות למעלה. בניגוד לעבר, כיום יש מגוון רחב של בירות מעולות, הן ישראליות והן בין לאומיות. אם בא לכם ללכת על משהו קליל תמיד תוכלו להגיש הייניקן או גולדסטאר, אך אם בא לכם להתפרע מעט ולהעלות את הרמה אנחנו תמיד ממליצים על בירות איכותיות כמו למשל לף או וויינשטפן. מומלץ ללכת על הבירות הבהירות, הכהות נחשבות לבירות כבדות יותר ואנחנו לא רוצים שהאורחים שלכם ירגישו כבדות.

וודקה

וודקה הוא משקה מעולה שניתן לשתות אותו גם בתצורה הנקייה שלו וגם בתור קוקטיילים. מדובר במשקה קלאסי שמתאים ממש לכל אירוע, בטח ובטח לאירוע ביתי. הוא מתאים לכל עונה, יצנן אתכם בקיץ ויחמם אתכם בחורף הקר. יש מגוון רחב של סוגי וודקה שתוכלו להגיש באירוע שלכם, אין ספק שאחת המבוקשות והמוכרות היא גריי גוס וי אקס. את הוודקה הזו מומלץ לשתות בתצורה הנקייה שלה, ניתן כמובן להוסיף לה קרח וזה יוצא מושלם.

קוניאק

קוניאק הוא למעשה ברנדי המיותר מתערובת של ענבים מזנים שונים. הוא מזוקק במזקקות נחושת ומיושן במשך שנתיים לפחות בחביות עץ אלון. התהליך הארוך הזה מעניק לקוניאק ארומה מיוחדת וטעמים עשירים מאד שלא ניתן להישאר אדישים אליהם. יש מגוון רחב של סוגי קוניאק שאותם תוכלו לשלב באירוע הביתי שלכם, אחד מהם הוא קוניאק הרמיטאז' גרנד שמפייין 1995, קוניאק שהתיישן במרתפים לתקופה של חצי שנה בחביות לימוזין חדשות ומשומשות.

לסיכום

אם אתם חוגגים אירוע בבית ואתם רוצים שהוא יהיה מושלם, אנחנו ממליצים לכם להגיש את המשקאות שסקרנו במאמר הזה. זה לא משנה אם אתם חוגגים יום הולדת או סתם מזמינים כמה חברים מהעבודה, המשקאות הללו יהפכו את האירוע שלכם לקליל במיוחד.

נגישות