התחתנתם? מזל טוב! – הגיע הזמן למצוא עבודה

שברתם את הכוס? מזל טוב, זה הזמן למצוא עבודה כדי לא לשבור את החסכונות. במאמר הבא נסביר איך מוצאים עבודה בתחום הייטק ואילו משררות הכי שוות בתחום.

התחתנתם? קדימה לעבודה!

זוגות רבים מחכים לסיום התואר כדי להתחתן. מדוע? מכיוון שהם רוצים להתחיל את החיים המשותפים שלהם בלי הלחץ של הלימודים, ביל התחייבות כלכלית של הלימודים ועוד. האמת היא שזה כיוון מעולה ודרך מצוינת להתחיל את החיים המשותפים, אך אין ספק שזה גם הזמן לחפש עבודה שתאפשר לכם לעמוד בהוצאות החיים שרק הולכות וגדלות עם השנים. אז אם אתם מחפשים עבודה בתחום ההייטק, זו ההזדמנות שלנו לומר לכם שחיפוש עבודה בהייטק עושים רק בדיאלוג, האתר שעליו נסביר מיד.

חיפוש עבודה – למה עם דיאלוג?

דיאלוג היא חברה מובילה בגיוס והשמה של מקצועות ההייטק כבר למעלה מ-20 שנה. מדובר באתר שבאמצעותו תוכלו לחפש עבודה במגוון רחב של מקצועות בתחום ההייטק. אם תציצו מעט על האתר, תוכלו לזהות מיד שיש לו הצעות שקשה לסרב עליהן בתחומים הכי מבוקשים כיום. בין השאר אנחנו מדברים על תחומים כמו הנדסת תוכנה, הנדסת חומרה, תשתיות ותקשורת, מחקר, מערכות מידע ובדיקות תוכנה.

 

איזו משרה הכי שווה? בדקנו

הנדסת תוכנה

אין ספק שמדובר באחד המקצועות המבוקשים ביותר בשנים האחרונות ובתוך כך גם הרווחיים ביותר. כיום ניתן למצוא מהנדסי תוכנה שרק יצאו מהתואר והתקבלו לחברות גדולות כמו קומברס, תעשייה אווירית, בזק וחברות סטארט אפ שונות. בין השאר במסגרת התפקיד תוכלו לעסוק בתוכנה למערכות ניידות, אבטחת מידע וסייבר, בנה מלאכותית ועוד.

כמהנדסי תוכנה מתחילים תוכלו להרוויח משכורת של בין 18,000-15,000 ₪ ואם יש לכם ניסיון של 5 שנים תוכלו להגיע גם למשכורות של 30,000-25,000 ₪ בחודש. מה לומדים כדי להיות מהנדס תוכנה? אתם צריכים תואר בהנדסת תוכנה, עדיף כמובן באוניברסיטה או מכללה מוכרות.

מנהל מערכות מידע

למעשה ברוב המקרים תגלו שקוראים לתפקיד הזה מנתח מערכות והאמת שיש לזה ביקוש דיי מטורף כיום בקרב חברות הייטק. מנהל מערכות המידע לוקח חלק באפיון תהליכים עסקיים, בניתוח, יישום והתאמת כלי המערכת לצרכים השונים. הוא למעשה זה שינהל את הפרויקט לאורך כל הדרך, ידריך וילווה את הלקוח.

אם תתקבלו לארגון קטן השכר שלכם יכול להגיע ל-30,000 ₪ בחודש בממוצע. הצלחתם להיכנס לארגון גדול? אתם יכולים לדרוש משכורת של 40,000 ₪ ואף יותר מזה. אתם צריכים ללמוד תואר בניהול מערכות מידע ואם יש לכם כבר ניסיון של שנה או שניים בתחום מה טוב.

בדיקות תוכנה

אם אתם אוהבים לבדוק ולבקר את מה שהקולגות שלכם לארגון עשו, זה בדיוק המקצוע שלכם. בודק תוכנה, או בשם המקצועי QA, הוא גורם מקצועי שבודק את המוצר של החברה שלכם על מנת שלא ייצא לאוויר העולם עם באגים. יש כמה סוגים של בדיקות והאמת היא שמדובר בעבודה דיי סיזיפית ולכן הביקוש למקצוע זה הוא גדול מאד.

כדי להיות QA אתם יכולים להסתפק ברוב המקרים בקורס QA, אך חשוב מאד לבחור בקורס שגם מציע התנסות מעשית כדי שתגיעו עם ניסיון למשרה. כבודקי תוכנה מתחילים תוכלו להגיע למשכורת של בין 14,000-10,000 ₪ בחודש ואילו כראש צוות תוכלו להגיע למשכורת יפה של בין 20,000-18,000 ₪.

תחומים נוספים:
אם אתם מעוניינים לשמוע על מקצועות נוספים שיש להם עקפי הכנסה נאים תוכלו להתעניין בלימודי שוק ההון, תוכלו להתעניין גם בתחום הקידום האורגני וכתיבת התוכן. תחום נוסף שאפשר ללמוד בקלות ולהכניס כסף בצורה פסיבית הוא תחום מכירות אונליין כמו קורס מכירות באמזון או קורס שופיפיי.

לסיכום

אם זה עתה התחתנתם ואתם רוצים למצוא עבודה שווה בתחום ההייטק, אין לנו ספק שאתם צריכים לעשות את זה יחד עם דיאלוג.

נגישות