מלוות את החברה הכי טובה ביום חתונתה? קבלו 5 טיפים ללוק בלתי נשכח לאירוע הגדול

בשעה טובה החברה הכי טובה מתחתנת, והגיע הזמן להתחיל לתכנן את הלוק לחתונה בתור מלוות. בשביל לסייע לכן, בחרנו להציג חמישה טיפים שיסייעו לכן להרכיב לוק בלתי נשכח לאירוע גדול ומשמעותי כמו זה. מוכנות? בואי נתחיל!

בחירת שמלה

בשביל לוק מושלם ובלתי נשכח צריך להשקיע בבחירה של שמלה. בתהליך הבחירה צריך לקחת בחשבון את סגנון הלבוש האישי, העונה שבה מתקיימת החתונה, המיקום והאווירה הכללית של האירוע. אל תפחדו לנסות אפשרויות וסגנונות שונים בחנויות האופנה, כאשר הקו המנחה צריך להיות נוחות, בייחוד על רקע התפקיד כמלוות משעות הבוקר המוקדמות ועד השעות הקטנות של הלילה. מאחר מדובר באירוע משמעותי, אפשר לשקול לתפור באופן עצמאי שמלת ערב. לתפירת שמלת ערב יש יתרונות רבים. לא רק שיש את הסיפוק לעצב שמלה בעבודת יד קפדנית, אלא אפשר לנצל את ההזדמנות לעצב באופן אישי שמלה כך שתתאים למידות הספציפיות ולסגנון האישי ואפילו לדרישה של הכלה, במידה והיא רוצה לשמור על קו אחיד מבחינת הלבוש של המלוות. בכך, ניתן יהיה ללבוש לאירוע שמלה מיוחדת ומחמיאה ההולמת את האירוע.

נעליים לחתונה

בחירת נעל לחתונה של החברה הכי טובה עשוי להיות מאתגר למדי, אולם צריך להבין כי השקעה בנעל איכותית היא חיונית, מתוך מטרה להשלים את המראה הכללי, וליצור אמירה אופנתית. העדיפו לבצע רכישה של נעליים מחנות מעצבים או חנות מוכרת, ולבחון היטב את גובה העקב כך שתרגישו בנוח בזמן הצילומים והריקודים. כיום ניתן לבצע רכישה של נעליים מעוצבות גם דרך האינטרנט, אולם במידה ואתן מחליטות לרכוש אונליין, בדקו היטב את המידות ואת מדיניות ההחזרה, לטובת בחירה נכונה.

 

 

שילוב של אקססוריז

מאחר וקיבלתן תפקיד משמעותי כמלוות, אין ספק כי שילוב של אקססוריז מהווה הזדמנות להקפיץ את הלוק כמה שלבים קדימה. דרך האתר של חברת platin express תוכלו לבצע הזמנה של ארנקים ותיקים של guess ומותגים רבים נוספים בלחיצת כפתור. בחירה של אקססוריז צריכה להתבצע בהתאם לטעם האישי, לטובת הדגשת הלוק באופן המשרת לא רק את הטעם האישי אלא גם את היכולת לבלוט וליצור אמירה אופנתית, באפס מאמץ.

איפור ערב

בתור המלוות של כלה, חשוב להשקיע באיפור ערב לחתונה. תיאום איפור עם מאפרת מקצועית יכולה להבליט את היופי הטבעי, כמו גם לגרום לכן להרגיש בטוחות ויפות. נוסף לזה, מראה טוב של איפור ערב יכול להבטיח שהאיפור יישאר במקומו ויחזיק לאורך כל הלילה. מראה איפור עשוי היטב גם משלים את התלבושת הכללית ועוזר ליצור מראה מגובש ומלוטש. זו השקעה שיכולה להשפיע מאוד, בייחוד על רקע ההבנה כי מדובר באירוע של פעם בחיים.

תסרוקת לאירוע

להשלמת הלוק, הגיע הזמן להתמקד בשיער. ברשתות החברתיות אפשר למצוא שפע של השראות לתסרוקת ערב, החל מתסרוקת ערב אסופה ועד לתסרוקת המשלבת צמות טרנדיות. התסרוקת צריכה להתאים ללוק שאותו אתן רוצות לשדר. החליטו על התסרוקת מראש, והביאו איתכן דוגמאות לספר שמלווה ביום האירוע.

לסיכום

המדריך אותו הצגנו לכן כאן מהווה הזדמנות לנצל את האירוע המשמעותי הזה לטובת לוק בלתי נשכח ומחמיא. עברו היטב על הטיפים, השקיעו בכל שלב ובכך תוכלו להיות בטוחות כי אתן מגיעות לאירוע במיטבכן.

נגישות