סידורי פרחים לחתונה: מבחירת הפרחים ועד לעיצוב הסופי

אחד האלמנטים החשובים ביותר באירוע החתונה הוא כמובן התפאורה. על מנת ליצור תפאורה אלגנטית אבל גם רומנטית, רבים מהזוגות מחליטים לשלב בתמהיל העיצוב פרחים המשתלבים בצורה קלאסית בשביל החופה כמו גם בחופה עצמה וכן על השולחנות של האורחים. אחד הטרנדים החמים בתחום הוא שילוב של פרחים גם כקישוט לאורחים ע"י הצבה של עמדת שזירת פרחים, כל זאת מתוך מטרה לייצר בעבור האורחים ערך מוסף אבל גם שימת דגש ייחודית המתבצעת באמצעות סוגים שונים של פרחים. כיצד תוכלו גם אתם לשלב את סידור הפרחים בחתונה שלכם? להלן טיפים שיסייעו לכם לקבל החלטה:

בחירה בפרחי העונה

העדיפו תמיד להשתמש בפרחים טריים ולא בפרחים עשויים פלסטיק מאחר והם יוצרים סיטואציה מיידית של חיסכון וזיוף. התייעצות עם שוזרת פרחים מקצועית לגבי הפרחים שצומחים באותה עונה יכולה לחסוך לכם לא מעט עוגמת נפש כמו גם לאפשר לכם לשלב את הפרחים בצורה טבעית אותה משלבים עם אלמנטים שונים כמו עיצוב חופה, עיצוב כיסאות האורחים באמצעות פרחים וכן פרחים אותם מניחים בתוך אגרטלים על השולחנות, כחלק מאלמנט עיצוב מובהק שהפך לטרנדי מאוד בשנים האחרונות בעולם החתונות בארץ, כמו גם בעולם.

סידורי פרחים לחתונה: מבחירת הפרחים ועד לעיצוב הסופי

בחירת צבעים המתקשרים עם העיצוב הכללי של האירוע

הצבעים של הפרחים הם משמעותיים בתהליך הבחירה וזאת בשל העובדה כי הפרחים צריכים להתאים לקונספט העיצוב הכללי של האירוע שלכם. אם בחרתם למשל לעצב את האולם והחופה בסגנון דרמטי של שחור ואדום, העדיפו לבצע בפרחים כמו ורדים או פרחים אדומים שישתלבו עם הקונספט של החתונה ולחילופין אם בחרתם למשל לעצב בסגנון בוהו, העדיפו לבחור בצבעים רכים כמו בז, ורוד בהיר ועוד. בשביל לבחור את שילוב הצבעים האופטימלי מומלץ לקבל השראה דרך הרשתות החברתיות כמו גם אפליקציית פינטרס אבל גם להתייעץ עם אנשי מקצוע מובילים בתחום הפרחים, כך שתוכלו לבחור טוב יותר מבין הסוגים הרבים מהם ניתן לבחור לטובת העיצוב הסופי.

בחירת כלי מתאים

מעבר לבחירה של הפרחים יש חשיבות גם לכלי שלהם. בחרו בכלי מרשים שגם יעניק במה יפה לפרחים אותם אתם מציבים על גבי השולחנות או בכניסה לחופה וכן על השולחנות באולם האירועים. הסידור באמצעות כלי שקוף מהווה דרך מצוינת ליצור סידור פרחים מרשים, במינימום מאמץ אבל במקסימום תוצאה. אם אתם מעדיפים שלא להשתמש בכלי אלא לפזר את הפרחים באופן חופשי, ניתן בהחלט להשתמש בעלי הכותרת לטובת יצירה של אמירה עיצובית אלגנטית המתבצעת באמצעות עלי כותרת.

לסיכום, באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן גם אתם תוכלו לשלב את הפרחים בתמהיל העיצוב של האירוע שלכם. בשביל לקבל החלטות נכונות לגבי הפרחים אותם תרכשו לטובת האירוע אבל גם שזירה של הפרחים באופן מרשים ואלגנטי.

נגישות