מתעדים את הימים המרגשים – שלא חוזרים: צילום תינוקות ישאיר לכם מזכרות יפהפיות

יום של צילום תינוקות הוא חוויה מיוחדת במינה. החוויה בסטודיו עצמו או בלוקיישן מסוים בו תצטלמו עם התינוק: יוצרת זיכרונות מופלאים, והתמונות המקצועיות שיבליטו את המתיקות של הרך הנולד – יספקו מזכרת נפלאה מהימים שעוברים מהר מאד. צילום תינוקות או 'צילומי ניו בורן' – הפך להיות פופולארי במיוחד. את הצילומים אפשר לפרסם ברשתות החברתיות, לסדר באלבום, לשמור למזכרת או ליצור באמצעותם לוחות שנה, ברכות לסבים ושאר מזכרות.

אבל איך מצלמים תינוקות?

אם אתם לא יודעים כיצד מצלמים תינוקות: באתר הזה תוכלו לראות את כל הפרטים. צילום פעוטות נעשה עם כל הרגישות והסבלנות הדרושים. אם אתם מחפשים צלם טוב, כדאי למצוא איש מקצוע שיש לו ניסיון בתחום ויודע איפה לבצע את הצילומים, כמו גם כיצד לעשות זאת בצורה טובה, כך שהתינוק ירגיש בטוח. איש מקצוע ידע לבחור או לכוון אתכם אל קונספט מקסים המתאים לאופי הפעוט ולטעם האישי שלכם.

בחרו צלם שיעזור לכם לבחור בגדים מיוחדים לתינוק כמו אוברול מקסים ופרוותי, אפשר לבצע צילום תינוקות בוורוד או גווני תכלת, יש צילומי סמאש דה קייק, או תמונות שנלקחות בטבע, אפשר לצלם תינוקות מחופשים לבובות פרוותיות או לבעלי חיים מתוקים. רעיון נוסף הוא צילום תינוקות כגיבורי על מה שיוצא מאד משעשע ויש לא מעט רעיונות יצירתיים שאפשר לבחור מהם.

למה כדאי לצלם את התינוק?

בואו נתחיל בכך שמדובר בחוויה משפחתית מרגשת שלא תחזור על עצמה. כשאתם מדברים עם הצלם על יום הצילום, תוכלו לבצע בחירת קונספט או רעיון מקסים שיוביל את הצילומים. צלמים מקצועיים ידעו כיצד להתאים את הרעיון שיוביל את הצילומים לצרכים של התינוק, לגילו, לסביבה בה אתם נמצאים ואפילו למזג האוויר.

 

 

מלבד התמונות היפות והתוצאות המקסימות – יום צילומים משפחתי יכול להיות חוויה מגבשת ונעימה, ואפילו מצחיקה, בעיקר אם כל המשפחה ואפילו חיות המחמד ישתתפו בצילומים.

כמה רעיונות לשימוש בתמונות ניו בורן:

אם החלטתם לצלם תמונות ניו בורן, או לבצע צילום הריון, צילום פעוטות ומשפחה, תוכלו להשתמש בתמונות – לאחר שהצלם יערוך אותן באופן מקצועי – במגוון שימושים, החל מיצירת אלבום גרפי יצירתי או אלבום דיגיטאלי מרהיב, עד פיתוח התמונות ומסגור שלהן ובכך יצירת קולאז' משפחתי, מה שמאד טרנדי היום. בין היתר תוכלו להדפיס תמונות על קנבס, ולתלות אותן בחדרו של התינוק/ בחדר הילדים או בסלון.

בחירת צלם וחבילה מתאימה

כשאתם בוחרים צלם תינוקות וודאו כי הוא מציע יום צילום בסטודיו שלו, בטבע או בביתכם. בחרו אדם מקצועי שרגיש לצרכי ילדים ויכול להוסיף את כל האלמנטים הדרושים לתמונות מוצלחות.

כדאי לבחור חבילה משתלמת המציעה עריכה מקצועית של כמות תמונות גדולה, מסגרת לתמונה במתנה, שילוב בוק משפחתי ויצירת אלבומים מעוצבים. כך תוכלו לייצר זיכרונות מקסימים.

לסיכום

התינוקות שלנו גדלים מהר מאד, וזה הזמן לתעד את הימים המתוקים ביותר שלהם. בחרו סטודיו לצילום מקצועי ותוכלו לייצר מזכרות מדהימות!

נגישות