רוצים להפיק אירוע חינה? אתם חייבים להכיר את מלכה

אירוע כמו חינה הוא אירוע משמח במיוחד! מדובר בדרך בה חוגג זוג מאושר את הנישואים המתקרבים, רגע לפני החתונה. המנהג, שהחל את דרכו לפני 2000 שנה, נועד כדי לשמח את המשפחה הקרובה ובד בבד כדי שהכלה תמצא חן בעיני המשפחה, כך במסורת הקדומה. כיום חינה היא אירוע שוויוני, שמח ונעים בו אוכלים מאכלי עדות, מעניקים מתנות ומורחים על כפות הידיים את משחת החינה – סמל להצלחה, בריאות ושפע.

אם אתם רוצים לארגן חינה מרוקאית כמו שצריך, תוכלו לארגן אותה עם מלכה (מלי) ימיני, בעלת חברה מוכרת להפקת אירועים, בשם: מלכה הפקת אירועי חינה.

אבל מה צריך לדעת על חברת ההפקות של מלכה? הנה כמה פרטים חשובים:

כדי להכיר את חברת 'חינה מלכה' כדאי להכיר קודם כל את מלכה: מפיקת חינות, בעלת עבר פולקלורי עשיר ומעניין. מלכה, רקדנית פולקלור לשעבר, החליטה לעשות את מה שהיא אוהבת, וזה כמובן לארגן חינות לכלות טריות ממגוון רחב של עדות. מלכה, בעלת ניסיון מקצועי של 42 שנים בתחומי הבמה השונים, לכן כל הפקה שלה היא הצלחה מסחררת!

ארגון חינה עם מלכה

חינה מרוקאית או הודית, וגם חינה תימנית, צריכה לכלול את כל מה שדרוש עבור יצירת אווירה מסורתית אותנטית. היא צריכה לשדר עושר ושמחה ולאפשר צבעוניות, יוקרה ואת ה"וויב" השמח של אירוע כזה. לשם כך, התפאורה צריכה להיות צבעונית, כמו למשל סידור שולחנות עם מפות בזהב והגשת מאכלים בתוך כלי נחושת נוצצים או סידורי פרחים מושקעים ויפים על השולחנות. על השולחנות יכולים להיות נרות לבנים ופרחים, על מסעדי הכיסאות אפשר לקשור בלונים כסופים ולהוסיף את כל מה שצריך עבור יצירת אווירה אתנית חגיגית.

אם אתם רוצים לארגן חינה מרוקאית, תימנית או חינה הודית, כדאי לבחון את השירות של מלכה ימיני. מלכה, מבין המפיקות המוכרות בתחום, מכירה מקרוב את התרבות השמחה של עדות המזרח. מלכה מפיקה טקסי חינה על פי מיטב המסורת התימנית, המרוקאית וההודית – בהתאמה לבקשת החתן והכלה.

 

 

גם המוזיקה צריכה להיות תואמת לאירוע, כמו למשל השמעת מוזיקה מרוקאית מסורתית, ומוזיקת ריקודים, בזמן שדרוש וDG טוב ואיכותי שידע כיצד להרקיד ולשמח את האורחים. כדי לספק מוזיקה טובה ואווירה שמחה – הצוות של מלכה יגיע עד למקום האירוע עם תלבושות נוצצות, צעיפים, כלים יפים, תפאורה וכל מה שצריך עבור חינה מסורתית, החל ממערכת סאונד עד תקליטן, ומעצב מקצועי.

כאשר מתכננים חינה, חשוב לשים דגש על האוכל באירוע, שעליו להיות אותנטי ומסורתי החל מפסטלים טעימים ממולאים בכול טוב, או ספינג' מסורתי מתוק, עד קוסקוס עם ירקות או קוסקוס מתוק וכל מה שדרוש לחגיגת טעמים. אם אתם חוגגים בסימן מרוקאי, מלכה תקים עבורכם שוק מרוקאי עם כיבוד אותנטי ומרהיב שיש בו מגשי מתוקים בעבודת יד, שולחנות עמוסי פירות בחיתוכים ייחודים, מגשי פיצוחים ושאר מטעמים.

לסיכום

חברת 'מלכה חינה' מומחית בהפקת חינה מרוקאית ועושה זאת על הצד הטוב ביותר. החברה מפיקה אירועים בפריסה ארצית ומספקת מגוון רחב של שירותים, החל מאספקת תלבושות מסורתיות לחינה, עד לעיצוב המרחב בו מתקיימת החגיגה, תוך מנתן שירות מושלם להפקת אירועים.

נגישות