עונת החתונות: למה כולם רוצים להתחתן בקיץ?

יום החתונה הינו אירוע של פעם בחיים לגיטימי שתרצו להפוך אותו ליום בלתי נשכח בתודעתכם ובתודעת המוזמנים העומדים ליטול חלק באירוע. אחת מהסוגיות הבולטות הוא בחירת התאריך לחתונה, כשרוב הנשואים העתידים מעדיפים את הקיץ – ולא סתם. אם אתם עדיין מתלבטים המדריך הזה עתיד לתת לכם פוש חזק לקיים חתונה במזג אוויר קיצי.

למה חתונה בקיץ?

חתונה בגן אירועים

הקיץ הישראלי מבורך בשמש צהובת פנים ושמים צחי ענן המהווים תפאורה מושלמת לאירוע נישואין מיוחד במינו, שכן עונת החתונות בלוח השנה העברי היא בין חודש סיוון לחודש אלול שהם חודשי הקיץ שלנו יוני עד אוגוסט. גני אירועים מרהיבים ביופיים פותחים את שעיריהם בעונת הקיץ לקיום חתונות חוץ יפהפיות בשטחי מדשאות בעיצוב גן מפתיע תחת כיפת השמים.

המוזמנים יודו לכם

אירועי קיץ נחשבים לקלילים יותר ודורשים התארגנות קלה ויציאה נוחה ונעימה. לעומתם חתונות בחורף מחייבות לבוש מסורבל יותר של שכבות הגנה מחממות כאשר כל טיפת גשם עלולה לפגום במיטב עיצובי השיער המפארים את שושבינות האירוע.

חתונות בקיץ – מגוון אופציות

חתונות בעידן החדש אינן מקובעות לקונספט תבניתי של אולם חתונות סגור. כיום ניתן לערוך חתונה בכל מיקום על גבי המפה: במעבה היער או על חוף הים. אם אתם חובבים טבע ומחוברים לאמא אדמה ככל הנראה חתונה קיצית במיקום בלתי שגרתי עם נוף פראי – תהווה עבורכם התגשמות של חלום מעורר השראה.

חשוב שתזמינו מראש

בשל היתרונות הרבים בעריכת חתונה בקיץ העומס הגדול בתפוסת גני האירועים והאולמות מתנקז דווקא בתאריכים אלו. מעוניינים בחתונת קיץ? צרו קשר עוד היום עם אולם אירועים מועדף ושמרו לכם תאריך כך תבטחו את עצמכם מבחינת מיקום לחתונה. בנוסף מומלץ לקבוע בזריזות ככל האפשר עם אנשי המקצוע השונים שילוו את החתונה שלכם: תקליטן, אנשי תאורה, מעצבי אירועים מאפרים ומעצבי שיער.

 

 

היערכות מראש לחתונה קיצית

אם בחרתם בחתונה קיצית חשוב שתיערכו בהתאם לקיום אירוע עם אפס תקלות:

צאו לבדוק את השטח

בחנו את אולם החתונות בזמן אמת וודאו שבעלי האולם אכן דואגים לאמצעי מיזוג הולמים.

שתייה

דאגו לספק במהלך האירוע שתייה מרובה לאורחים שלכם. כוסות זכוכית גבוהות מלאות משקה צלול בו צפות קוביות קרח הוא פינוק אמיתי עבור האורחים שלכם ביום קיץ לוהט.

הכינו תפריט מותאם עונה

העדיפו מנות קלילות וקלות המועדפות על ציבור הסועדים בעונת הקיץ. שקלו לוותר על הגשת מרק.

הצללה

סכמו עם בעלי האולם על הצללה מיטבית של אזור קבלת הפנים והחופה.

קבלת פנים

חישבו על קיצור זמן קבלת הפנים מחוץ לאולם.

לסיכום

חתונת קיץ הינה אופציה מועדפת עבור האוהבים לחגוג בחיק הטבע וכן לכל מי שמעדיף את הקלילות והאור על פני מזג האוויר הסגרירי המאפיין את חודשי החורף. רק אל תשכחו להיערך היטב לאירוע ולדאוג למערכות מיזוג איכותיות. מזל טוב חברים!

נגישות