חתונה בחו"ל: פורטוגל היא יעד מושלם לאירוע של פעם בחיים

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה שבמסגרתה יותר ויותר זוגות מחליטים שלא להתחתן בארץ אלא דווקא ביעדים מעבר לים, כאשר אחד מהיעדים המובילים היא ללא ספק פורטוגל. למעשה, פורטוגל היא מדינה יפהפייה שמציעה לזוגות יכולת להפיק חתונה חלומית של פעם בחיים, בעלות כספית אטרקטיבית ועם נוף עוצר נשימה. אם אתם בדיוק מתכננים את החתונה שלכם וחושבים על יעד מעבר לים, זה הזמן לקבל את כל המידע בנוגע להפקה של אירוע חתונה.

רגע לפני הטיסה – מדוע כדאי להוציא דרכון פורטוגלי?

פורטוגל עלתה לכותרת בשנים האחרונות לאור תיקון לחוק המאפשר ליהודים אשר יכולים להוכיח כי הם צאצאים של צאצאי ספרד ופורטוגל לקבל אזרחות, בהליך מקל.  אם אחד מבני הזוג הוא צאצא של האנוסים, דרכון פורטוגלי זה הדרכון הכי חזק שתוכלו להוציא לעצמכם מאחר והוא מקנה לכם שפע של יתרונות – מעבר חופשי בין מדינות האיחוד האירופי, כניסה לארה"ב כמו גם אוסטרליה ללא צורך בהוצאת ויזה לצד אפשרות ללמוד במוסדות להשכלה גבוהה באירופה וכן מגורים והקמת עסקים בפורטוגל.

מאז אושר התיקון לחוק מעל ל-11,000 ישראלים כבר סיימו את ההליך וקיבלו את הדרכון הנחשק, ועל כן בעבור זוגות צעירים שעתידים להתחתן, מדובר בהזדמנות אותה פשוט אסור לפספס, בייחוד לאור הרצון להפיק את אירוע החתונה במדינה. בעבור אזרחים היכולת להפיק את החתונה הופך לקל ופשוט יותר, ועל כן מדובר באופציה מצוינת בעבורכם, בייחוד לאור היכולת לסייע גם לבן או בת הזוג לקבל דרכון בעצמם, כחלק מברית הנישואין המאפשרת לבני זוג לקבל את האזרחות.

הפקת אירוע חתונה בפורטוגל – כל מה שצריך לדעת

הפקה של אירוע חתונה מעבר לים ובוודאי בפורטוגל מהווה אתגר לא פשוט, בייחוד לאור הלוקיישנים עוצרי הנשימה וכן הרצון להוציא לפועל את החלומות שלכם בדמות אירוע בלתי נשכח. על מנת להוציא לפועל את החתונה האזרחית במדינה, נדרש עוד בישראל להכין מסמכים הכוללים בין היתר תמצית רישום של שני בני הזוג דרך משרד הפנים, צילומי תעודת זהות וכן חתימה של נוטריון על המסמכים. היתרון הגדול של חתונה בפורטוגל נובע הן מהיכולת ליצור אירוע מרשים בתקציב נמוך, מזג אוויר נהדר בכל ימות השנה, עלויות נמוכות מאשר הפקה כאן בישראל בייחוד בשל היכולת לעצב בעצמכם את החופה וכן אלמנטים נוספים לצד היכולת ליצור טקס אינטימי שמשקף אתכם כבני זוג, במסגרת של חתונה אזרחית.

מאחר  והפקה של אירוע ובוודאי חתונה הוא מאתגר ודורש לא מעט התעסקויות, רצוי ליצור קשר עם חברה המתמחה בתחום של ליווי זוגות לחתונות במדינה, כך שתוכלו להקדיש את הזמן להתרגשות ושמחה ולא להתעסקות מיותרת אלא פשוט להגיע נרגשים ומוכנים כאשר הכול כבר מוכן ומזומן בעבורכם, כולל ההתעסקות הבירוקרטית עם מסמכים.

 

חתונה בחו"ל: פורטוגל היא יעד מושלם לאירוע של פעם בחיים

מהם היעדים המובילים לחתונה בפורטוגל?

טיסה לפורטוגל אורכת כ-6 שעות בלבד ולכן מדובר ביעד מושלם לחתונה קטנה או מרובת משתתפים. היעדים המובילים לחתונה אזרחית כוללים בין היתר את העיירה הקסומה פורטו לצד עיר הבירה ליסבון העמוסה באטרקציות, פארקים וכן מקומות מיוחדים בהם ניתן לקיים את החתונה. ברחבי הרשת ניתן לקרוא בהרחבה טיפים מצד זוגות שערכו את הטקס במדינה ויכולים לספק לכם את המידע העדכני לטובת הפקת חתונה מושלמת במדינה מתקדמת, יפה ונוחה לקיום של אירועים ובייחוד אירועי חתונה מיוחדים.

לסיכום

הפקה של אירוע חתונה בפורטוגל מהווה ללא ספק הזדמנות מצוינת בעבורכם ליצור חוויה בלתי נשכחת במדינה יפה במרחק טיסה קצר. ניצול של הדרכון הפורטוגלי במסגרת התנאים המקלים לצד יצירת קשר עם חברה המתמחה בתחום הוא המפתח לקראת יצירה של עתיד  משותף ורווי בהזדמנויות חדשות, ועל כן אם אתם שוקלים באיזו מדינה להתחתן – פורטוגל היא היעד בשבילכם. ושיהיה במזל טוב!

נגישות