עשו זאת בעצמכם: איך לעצב חופה משגעת לחתונה?

אירוע החתונה הוא אירוע שיא מרגש ובלתי נשכח. חלק מהותי ומרכזי מהטקס עצמו כולל כמובן את החופה מהווה את התפאורה לטובת טקס הנישואין וכמובן שבירת הכוס. מאחר ומדובר באלמנט חזותי בולט, אולמות האירועים כמו גם מפיקים מעניקים אפשרות לזוגות לקבל עיצוב חופה בהתאמה אישית בעלות כספית שיכולה להגיע גם לאלפי שקלים ואפילו יותר, תלוי בחומר הגלם בהם משתמשים. אם אתם רוצים לחסוך כסף לקראת האירוע וליצור את החופה שלכם בעצמכם, זה הזמן לקרוא את המדריך הבא אשר במסגרתו תוכלו לעצב חופה משגעת – לגמרי בעצמכם. מוכנים? בואו נתחיל:

קבלת השראה

לפני שאתם ממהרים לבצע רכישה של חומרים לטובת עיצוב החופה, רצוי לקבל השראה דרך עמודים ברשתות החברתיות של מובילות דעת קהל כמו גם אולמות אירועים. מדובר בדרך מצוינת שבמסגרתה תוכלו לא רק לקבל רעיונות אלא גם לגבש את החזון שלכם מבחינת העיצוב הכללי אותו אתם מקשרים לאופי שלכם כזוג.

עשו זאת בעצמכם: איך לעצב חופה משגעת לחתונה?

שימוש בבדים נשפכים

דרך נהדרת לעצב את החופה יכולה להתבצע באמצעות שימוש בבדים נשפכים אותם רוכשים בחנויות הבדים ברחבי הארץ. העלות של בד נשפך היא נוחה למדי ומאפשרת לכם ליצור עיצוב אלגנטי ובלתי נשכח, במינימום מאמץ. את בחירת הבדים רצוי לבצע בהתאם לסגנון העיצוב שבחרתם – אם מדובר למשל בחתונה בסגנון בוהו, בחרו בבדים בצבע שמנת או ורוד בהיר אותם תולים על גבי המוטות של החופה באופן קל, פשוט ומרשים.

תאורה מיוחדת

טריק מדליק לעיצוב של חופה הוא שימוש בתאורה מיוחדת כמו שרשרת לדים המפיצה צבע צהוב רך ונעים. המחיר של תאורת לד הוא נמוך ובאמצעות האינטרנט אפשר לקבל הצעת מחיר מצוינת בעבור מספר מטרים של לדים אותם מתקינים על גבי החופה הלבנה שלכם. במבחן התוצאה החופה שלכם תהיה זוהרת אבל גם בעלת אור נעים וסולידי שיעצים את רגע החופה, גם אם בחרתם בחופה סולידית למדי.

שימוש בפרחים טריים

שימוש בפרים טריים לטובת עיצוב חופה מהווה דרך מצוינת ליצור אווירה רומנטית אבל גם מרגשת ברגע החשוב ביותר של החיים. דרך ספק מקצועי ניתן להזמין פרחים אותם שוזרים על המוטות של החופה כמו גם פיזור של פרחים על שביל הכניסה אותם תוכלו כאמור לבצע באופן עצמאי וללא צורך בסיוע מצד אנשי הצוות של האולם בו בחרתם להתחתן. טכניקה של שזירת פרחים בחופה אומנם נשמעת מורכבת, אולם באמצעות מדריכים מצולמים באינטרנט של שוזרי פרחים מקצועיים גם אתם תוכלו ללמוד כיצד לבצע את התהליך לגמרי בעצמכם ועם שימת דגש על מראה יפהפייה שיעניק לחופה שלכם את הטאצ' האישי.

לסיכום, באמצעות מספר אלמנטים "פשוטים" גם אתם יכולים לעצב את החופה שלכם באופן עצמאי, ובהתאם לכך ליצור חיסכון כספי משמעותי.

נגישות