רוצים לקנות מתנה גם לחתן וגם לכלה? הינה כמה רעיונות שיתאימו לשניהם

זוג שאוהבים עומד להתחתן ואתם מחפשים כיצד ניתן להעניק מתנה מיוחדת? מבקשים להביע מחשבה, להעלות חיוך ולא להיות כמו שאר האנשים שרק מעניקים צ'ק במעטפה? מוזמנים לקבל 4 רעיונות מקסימים שאפשר להעניק לשני בני הזוג, ואף מדובר במתנות זהות. כאן נציין שטעות לחשוב שצריך לחפש מתנה אחת עבור החתן ומתנה אחרת עבור הכלה, או שצריך לחפש מתנה אחת עבור שני בני הזוג, אלא אפשר ואף מומלץ לקנות מתנות זהות שיכולות להתאים לשני המינים – מדובר במהלך סמלי שמבטא בצורה נבונה ואף מרגשת את מעמד החתונה. מכאן שרק יש להחליט לגבי תקציב ולהבין מה נכון מבחינת סגנון. סקרנים? להלן כמה כיוונים מבטיחים!

תכשיט זהה לכלה ולחתן

אין כמו חתונה כדי העניק לשני בני הזוג תכשיט יוקרתי זהה. מדובר במתנה שתישאר עם בני הזוג לאורך שנים, שמביעה מחשבה, שתמיד כיף לענוד ואף שמסמלת התחלה חדשה. העובדה שבוחרים באותו תליון עבור שני בני הזוג מהווה סימבוליות שמתקשרת עם טקס החלפת הטבעות, רק ממקום מעט שונה. מכאן שיש לקבל החלטה לגבי תקציב, ולמצוא תכשיט שמתאים הן עבור הגבר והן עבור האישה. כך למשל ניתן להעניק לשני בני הזוג שרשרת עם תליון של מגן דוד מבית תכשיטי חביב. השרשרת יכולה להגיע בזהב לבן וגם בזהב צהוב (14 קראט), והיא מציגה חיתוכי יהלום שמייצרים נראות סופר אלגנטית ומרשימה. עוד אופציה היא ליצור סט תואם. כך למשל ניתן לבחור עבור הגבר צמיד ועבור האישה שרשרת, כאשר שני הפריטים מציגים את אותו קו עיצובי ובו זמנית מייצרים השלמה, ממש כפי ששני בני זוג אמורים להשלים האחד את השנייה.

חלוקים ונעלי בית תואמים

הייתם שמחים להעניק לשני בני הזוג חופשה חלומית, את המחיר חורג מהתקציב? ובכן ניתן להעניק את אותה תחושה נעימה של חופשה באמצעות בחירה באלמנטים משלימים. כך למשל ניתן להעניק לחתן ולכלה סט תואם של חלוק רחצה ונעלי בית, ואף ניתן לרקום משהו חמוד על כל אחד מהם, משהו שמדבר בשפה של חתן וכלה.

סט כוסות מלכותי מפורצלן

יש פריטים שלא ממהרים לרכוש, אך שבהחלט כיף לקבל, ועל כן כאשר עומדים לחפש מתנה לחתן ולכלה, מומלץ להתמקד בקטגוריה הזו. פה נמליץ להעניק סט יוקרתי של כוסות קפה מפורצלן, ממש כמו שיש למלכת אנגליה במזנון המלכותי. כמובן שניתן לשחק עם שני צבעים שונים, אם הרעיון הוא להעניק סט שכיף להשתמש בו מדי יום. כמו כן, אם הספל יישבר, זהו גם סימן למזל טוב, כך שהכול ממש בסדר.

הכי חמוד – פיג'מות תואמות

הכי חמוד והכי פרקטי – סט תואם של פיג'מות! אז נכון שלא תמצאו את אותה גזרה, אך כן ניתן למצוא עיצובים זהים עבור בנים ובנות. מה צריך לעשות? יש להיערך עם המידות הנכונות, להבין מהו הסגנון העיצובי ופשוט להעניק מתנה שבכול פעם מחדש תעלה חיוך. כמו כן, אם אתם פולנים, שווה להוסיף סט אחד נוסף וקטנטן עבור התינוק שיתווסף לחיק המשפחה בשלב כזה או אחר, ולו אל תשכחו לצרף פתק שמכיל בסה"כ 2 מילים: בלי לחץ.

מקבלים החלטה!

עברתם על 4 הרעיונות? הגיע הזמן לקבל כיוון! לסיכום נציין שאם רוצים להביע מחשבה, אם רוצים להעניק מתנה מיוחדת, אם רוצים להימנע מהוצאה גדולה, ואם רוצים להתייחס למהות של חתונה – הרגע בו שני אנשים נפרדים הופכים לתא משפחתי אחד, בהחלט נחמד להעניק מתנה זהה שתתקבל באהבה רבה. בחירה מהנה!

נגישות