מה הן הדרכים היעלות ביותר לשיפור מראה עור הפנים לפני החתונה?

עור הפנים הוא כרטיס הביקור של כל אישה, בייחוד כאשר מדובר באירועים מיוחדים כמו יום החתונה. למעשה, לא משנה כמה תשקיעי בשמלה ובנעלי הכלה, אם הפנים שלכם לא ייראו בוהקות וזוהרות ביום האירוע, המראה הסופי לא יהיה שלם ובוודאי לא לשביעות רצונך. על כן, נקיטת פעולות לטובת שיפור מרקם עור הפנים הוא חלק משמעותי ובלתי נפרד במסגרת ההכנות לחתונה, כאשר ניתן בהחלט ליצור שיפור ממשי ואפילו בפרק זמן קצר. בשביל לסייע לכן ליצור תמהיל טיפוח אפקטיבי, להלן כל הדרכים בהן ניתן לנקוט, לטובת יצירת שיפור נראה לעין:

נטילה של תוסף תזונה קולגן

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שצוברת תאוצה ובמסגרתה יותר ויותר נשים בוחרות ליטול באופן קבוע תוסף קולגן. קולגן הוא חלבון המצוי בשיעור של 30% בעור הפנים, כאשר החל מגיל 25 הגוף מתחיל להפחית את קצב הייצור של החלבון ועל כן נוצרים קמטוטים כמו גם ירידת נפח. תוסף תזונה לשיפור מראה עור הפנים בדמות קולגן מהווה הזדמנות מצוינת לטובת יצירה של תמהיל טיפוח אפקטיבי, וזאת בשל הריכוז הגבוה של הקולגן המצוי בתוך התוסף. תוסף תזונה זה נחשב לבטוח לשימוש ובעל תוצאות מצוינות לשימוש בטווח הרחוק, ועל כן נטילה קבועה של התוסף לפחות שלושה חודשים לפני החתונה היא הזדמנות מעולה להצטרף לטרנד שכבש את נשות ישראל, לא רק בשל ההשפעה על עור הפנים אלא גם בשל היתרונות הגלומים בנטילה של תוסף זה בדמות חיזוק השיער כמו גם הציפורניים.

טיפוח עור יומי

הקפדה על שגרת טיפוח יומית הכוללת ניקוי יסודי של הפנים באמצעות סבון ייעודי בשילוב של מי פנים וסרום יכול לחולל שינוי עצום במרקם ומראה עור הפנים, וזאת בשל חומרים פעילים אשר מסייעים לטובת יצירת עור פנים זוהר ורענן. אחת לחודש רצוי לתאם תור אצל קוסמטיקאית מומחית לטובת טיפול פנים וזוהר שירענן את עור הפנים כמו גם יאפשר להחדיר לחות באמצעות מכשור מתקדם, כחלק משיפור מרקם עור הפנים לקראת החתונה.

טיפול בפצעונים באמצעות מסכה

לטיפוח עור על בסיס יומי יש חשיבות גדולה גם מבחינת היכולת להתמודד עם פצעונים שנוצרים כתוצאה מלחץ שמשפיע באופן ישיר על העור. במידה והבחנתם בפצעונים אסור לגעת בהם באופן עצמאי אלא רק בטיפול ממוקד המתבצע אצל קוסמטיקאית, כאשר טריק אותו אפשר לנסות בשביל להעלים את האדמומיות ואת הפצעון הוא שימוש במסכת בוץ, אותה ניתן לרכוש בכל חנות. טובלים את הקצה של קיסם האוזניים בתוך המסכה ומניחים בעדינות על הפצע. לאחר כשלושים דקות שוטפים את המסכה ולאחר כיום עד שלושה ימים ניתן לראות שיפור משמעותי עד לכדי היעלמות מוחלטת של הפצע.

מה הן הדרכים היעלות ביותר לשיפור מראה עור הפנים לפני החתונה?

הקפדה על שתייה מרובה של מים

פעולה פשוטה אותה כל אחת יכולה לשיים לקראת החתונה היא שתייה מרובה של מים. העור מכיל יותר מ-20% מכמות המים בגוף ועל כן כאשר נוצר מצב של מחסור במים, העור נראה עייף ואפילו אדמומי. על כן, חשוב להקפיד על שתייה של מים במשך היום ובמידת הצורך לשלב גם מלפפון או לימון ולסחוט לתוך המים, מתוך מטרה לנצל את ההקפדה על שתיית מים לטובת קבלת מינרלים המצויים בתוך המלפפון או לחלופין נוגדי חמצון בלימון.

מריחה של קרם הגנה

כוכבות הוליווד כמו גם כוכבות כאן בישראל מקפידות להימרח באופן קבוע בקרם הגנה, מתוך מטרה להגן על עור הפנים הרגיש מפני השמש החזקה – גם בחורף. הקפידו למרוח בכל יום קרם הגנה עם ריכוז גבוה של לחות, ובכך להימנע מכתמי שמש כמו גם קמטוטים שמופיעים בעקבות נזקים ישירים כתוצאה מחשיפה לשמש.

לסיכום

כל אחת רוצה להיראות כמו כוכבת ביום החשוב ביותר של החיים. על כן, שמירה על שגרת טיפוח קפדנית הכוללת טיפוח באמצעות תכשירים ייעודים לצד נטילה של תוסף תזונה, הקפדה על מריחה של קרם הגנה וכן שתיית מים מרובה יכולה לסייע לכם מאוד בתהליך של חידוש וריענון עור הפנים.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד

 

נגישות