כשמתחתנים צריך גם WIFI – ספק האינטרנט ITC הוא הפתרון המושלם

מי מתחתן היום בלי אינטרנט? ברור שצריך אינטרנט! איפה מוצאים אולם אירועים? באינטרנט. היכן מתאמים נסיעה רומנטית לחו"ל לירח דבש? באינטרנט כמובן. למעשה, רשת האינטרנט תהיה איתכם גם באירוע הגדול עצמו – בחתונה. מדוע וכיצד? ומי ספק האינטרנט שאיתו תתחתנו במזל טוב?

שמלה, צלם, אולם – מה עוד?

חתונה היא "פרויקט" לא קטן, אשר מחייב תיאום בין גורמים רבים. אינספור סידורים מקודמים במקביל, עבור הרגע הגדול. מה לגבי חיבור אינטרנט? לזה דאגתם כבר? מבחינת ספק  itcיכולה לכסות עבורכם את כל הדרוש והיטב. עבור לקוחות פרטיים היא מציעה חיבור אינטרנט איכותי. עבור עסקים (כאולם אירועים) היא מציעה שירותי חיבור לאינטרנט ועוד מגוון שירותים משלימים. כך שהחל מההכנות הראשונות ועד לחתונה עצמה, ITC תוכל ללוות אתכם ולסייע.

אינטרנט מקצועי לאולמות אירועים

אולם אירועים, כמו כל עסק מודרני, חייב כיום חיבור חזק לרשת האינטרנט. חיבור כזה, מאפשר לגשת לאינטרנט באופן שוטף עבור בירורים שונים. הוא גם מאפשר כמובן לבדוק שהכול תקין באתר האולם. וכמובן – לשלוח ולקבל אימיילים, שהם עזר חשוב להתנהלות עסקים כיום מול גורמים שונים. בתור ספק אינטרנט Itc מציעה שירותי חיבור לתשתית אינטרנט וגם שירותי "ספק אינטרנט". למעשה, היא מציעה מעטפת שלמה של שירותי תקשורת, מקצה לקצה. אלה כוללים שירותים מנוהלים לקישוריות אינטרנט וכן עבור רשת פרטית בין סניפים. כל זאת, כולל שירותי עזר לתהליכי הקמת, שדרוג ותחזוקת תשתיות הרשת הארגונית. אבטחת התקשורת, היא כיום עוד היבט חיוני. גם זה נלקח בחשבון – ITC מציעה שירות משלים של IPVPN או Virtual Private Network.

WiFi לכל אורח

כאשר תבחרו אולם אירועים, אל תשכחו לוודא שהוא מציע רשת אלחוטית לאורחים. מדובר על היכולת של האורחים שלכם, להתחבר בחינם ובקלות לרשת האינטרנט. נכון, זו החתונה שלכם ועבורכם זה הדבר הכי חשוב בעולם. מה פתאום שהאורחים יגלשו באינטרנט תוך כדי האירוע? אז "מבזק חדשות": חלקם יגלשו תוך כדי האירוע בכל מקרה. אז למה שלא להציע להם דרך נוחה יותר לעשות זאת? עבור מי שמחפשים שירותי ספקית אינטרנט  itcמשלימה את התמונה, בהצעת סיוע לגבי רישות אלחוטי מתקדם. מדובר על הקמת רשת אלחוטית, שתהיה איכותית, מהירה וגם בטוחה. רשת כזו, מאפשרת להתחבר אליה מכל התקן מחשוב נייד. אם כי סביר שרוב האורחים שלכם יגיעו עם סמארטפון ולא עם לפטופ. ITC מציעה מבחינה זו ליווי צמוד לאולם האירועים, לכל אורך הדרך. היא מסייעת עוד בשלב תכנון התשתית האלחוטית, כך שכל האזורים שצריכים כיסוי אלחוטי, יקבלו מענה ברמה גבוהה. היא מסייעת גם בתהליך ההתקנה והשימוש השוטף ברשת הווייפיי. התוצאה, היא רשת שניתן לסמוך עליה בכל מצב. כך מתקבל חיבור אלחוטי שזמין באופן רצוף ומספק בהתמדה מהירויות טובות.

כשמתחתנים צריך גם WIFI - ספק האינטרנט ITC הוא הפתרון המושלם

שירותים נוספים

אגב, החברה מציעה עוד שירותים משלימים מסוגים שונים, אשר עשויים לעניין אתכם. אנטי ספאם iGuard למשל, הוא שרות אבטחה לחסימת תכנים. מדובר על היכולת להגדיר סוגי תכנים, שהם מסוכנים באופן פוטנציאלי. המערכת תבלום חשיפה לתכנים כאלה, תוך כדי גלישה באינטרנט. תוכלו לנסות אותה בחינם למשך שלושים יום. אחרי החתונה והילד הראשון ועוד כמה שנים, תוכלו להשתמש בכך גם כשרות "בקרת הורים". מדובר על אותו שרות, אך על שימוש בו בהיבט של מניעת חשיפת ילדים לתכנים לא ראויים באינטרנט.

לסיכום

תזכורת: לא לשכוח WiFi. אם שכחתם את הכלה או את החותנת, מילא. אבל אל תתחתנו בלי רשת אלחוטית טובה!

נגישות