מה חשוב לוודא לפני ששוכרים רכב לחתונה? כדאי לבדוק ב-Suncar

יום החתונה הוא ללא ספק יום מיוחד ובהתאם לכך, כל הכרוך בו מקבל תשומת לב מיוחדת. שכירת רכב לחתונה, היא בין הדברים המיוחדים האלה ויש כמה וכמה דברים שכדאי לדעת על כך:

להיעזר במקצוענים

לפני הכול, כדאי לשכור את הרכב לחתונה שלכם, ממקצוענים אשר מנוסים בכך ומתמחים בכך. פירוש הדבר, שבזמן החשוב לכם כל כך של יום החתונה ולקראתו, תפעלו מול חברה אמינה, שניתן לסמוך עליה. החל ממצב הרכב, דרך התמיכה הטלפונית שהם מציעים ובכלל, חיוני שתדעו שיש מי שיסייע לכם במהירות אם משהו משתבש, כגון תקלה ברכב. חשוב שתדעו, כי יש חברת השכרת רכב בנתניה בשם Suncar, אשר תענה בדיוק על הדרישות האלה.

כמו כן, כדאי לבדוק את מזג האוויר באתר אינטרנט שמציע מידע כזה. זאת, עבור הצילומים בחוץ לפני החתונה ובכלל, בכדי להיערך בצורה אופטימאלית. מה עוד כדאי וצריך לבדוק, לפני שכירת רכב לחתונה?

התרשמות והמלצות

ברור שלא תבחרו בחברת השכרת רכב לחתונה שלכם כלאחר יד. למזלכם, רשת האינטרנט מקלה כיום מאוד לאתר חברות בתחום זה ולהתרשם מהן התרשמות ראשונית. תוכלו לבצע חיפוש חופשי על שם החברה ולמצוא חוות דעת שונות עליה. אם יש לכם חוות דעת כאלה מאנשים שאתם מכירים, מה טוב. זו האפשרות האמינה ביותר.

סוגי רכבים

ראשית, יש כמובן סוגי רכבים שונים לבחור מתוכם. במה אתם תבחרו, כבר תלוי בטעמכם ובתקציב. יש לכך היבטים רבים, החל משיקולים אסתטיים ועד שיקולים פרקטיים, כגון כמה מקומות יהיו ברכב? כמובן, רצוי מאוד שיהיה ברכב מיזוג אוויר. זה עשוי להיות רכב יוקרה. זה עשוי להיות רכב פשוט יותר – הכול תלוי בשיקוליכם ובתקציב.

זמן ומרחק

לכמה זמן אתם מעוניינים לשכור את הרכב? שימו לב גם להיבט מרחק הנסיעה (קילומטראז') – האם יש הגבלות לגביו מול משכירי הרכב? כמו כן, בהחזרת הרכב תצטרכו לשים לב היטב למועד ההחזרה שהוסכם. קחו בחשבון, שייתכן שאיחור בהחזרה יביא לכך שתחויבו על יום השכרה נוסף!

האם יקשטו?

האם חברת השכרת הרכב מציעה גם שרות של קישוט הרכב? חשוב לברר מראש. ובכלל, מומלץ לברר ולהתארגן מראש לגבי הרכב ככל הניתן. יום החתונה הוא לא זמן טוב לשנות תכניות. קישוט הרכב גם הוא נושא רב אפשרויות, כך שחשוב לברר האם ומה החברה מציעה מבחינה זו? אפשרויות נוספות, הן לקשט בעצמכם או באמצעות חנות פרחים שעוסקת בכך או כל נותן שרות אחר, שמתמחה בקישוט רכבי חתונות.

ועוד כמה דברים

רגע, לא סיימנו! אתם יודעים שהתארגנות לחתונה היא דבר מורכב. אז לא נוכל לפרט את כל הדברים שתרצו לעשות מראש, אבל אלה עוד כמה נקודות חשובות:

עלויות – מה כלול במחיר? ברכבי יוקרה במיוחד, עשויים להיות פרטים מיוחדים רבים ברכב. בכל מקרה ישנם גם היבטי ביטוח, שגם אותם צריך לבדוק בהקשר המחיר.

ביטוח – מדובר אמנם לרוב בשכירת רכב לזמן קצר יחסית, אבל הביטוח עשוי להיות משמעותי גם כאן. לכן, במקום לקחת סיכון, כדאי לבדוק את הפרטים גם בנושא זה.

לבדוק בקבלה, לשים לב בהחזרה – שימו לב לבדוק את הרכב היטב כאשר אתם מקבלים אותו. כמו כן, קחו בחשבון, שבהחזרת הרכב חברת ההשכרה תבדוק אותו, בכדי לוודא שהכול תקין.

לסיכום

שיהיה במזל טוב! אבל לפני כן, שיהיה מתוכנן, מאורגן, במחשבה תחילה והכול יהיה בסדר.

נגישות