שוב מלווה ולא הכלה? הינה רשימה של אתרי הכרויות שאת חייבת להכיר

הנושא של רווקות מאוחרת הפך לאחד הנושאים החמים של השנים האחרונות, לא מעט בזכות נשים אמיצות שהחליטו להיחשף ולספר על הקשיים עמן הם מתמודדות בתהליך של חיפוש זוגיות. כידוע, בעידן המודרני היכולת לאתר בן זוג מתאים הפכה לקשה יותר מאי פעם, ועדות לכך ניתן למצוא במספר הרווקים והרווקות שגדל מדי שנה, לעומת שנים קודמות. גיל הנישואין משקף את המגמה הזו ואם עד לפני מספר שנים גיל הנישואין הממוצע לנשים עמד על 24, כיום הוא עומד על 27 ונמצא במגמת עלייה מתמדת. אם גם את חוות את הרווקות המאוחרת, זה הזמן להכיר את אתרי ההיכרויות המובילים שאת פשוט חייבת להכיר. רגע לפני שנתחיל בסקירה, בואי נבין לעומק מהן ההשלכות של רווקות מאוחרת ומדוע חשוב לטפל בהן.

רווקות מאוחרת – השפעות נפשיות דרמטיות

ההשפעה של רווקות מאוחרת על נשים היא רחבה ובעלת מאפיינים רבים. קושי במציאת בן או בת זוג בגיל מאוחר מתבטא לא פעם בתחושה של חוסר אונים, ביטחון עצמי ודימוי עצמי ירוד לצד לחצים סביבתיים שמשפיעים גם הם על היכולת לייצר זוגיות טובה ואיכותית. החברה הישראלית כידועה דוגלת בערכי המשפחה ועל כן רווקות רבת נאלצות להתמודד גם לחצים תרבותיים, לעיתים מאנשים לא מוכרים שמרגישים בנוח להעיר אודות הנושא. חלק מהותי מתהליך של התמודדות עם רווקות מאוחר יכול בהחלט להתבצע במסגרת של טיפול, וזאת מתוך מטרה ליצור תמהיל של חיזוק הדימוי והביטחון העצמי אבל גם רכישת כלים שיובילו בסופו של דבר גם למציאת זוגיות נכונה ומתאימה, ולא מתוך לחץ. ליווי מצד מטפל יכול גם לסייע מאוד בהתמודדות עם הלחצים הכרוכים ביציאה לדייטים ובהתאם לכך גם יצירת זוגיות חזקה ואוהדת.

מהם האתרים המובילים להיכרות? לגזור ולשמור

באמבל

אפליקציית באבל הצליחה לכבוש בסערה את שוק הדייטים, וזאת בשל היכולת של נשים לפנות לגברים ראשונות ולא להפך. לאחר שפונים ושולחים הודעה יש לגבר הזדמנות של 24 שעות להגיב, אחרת השיחה נעלמת. לאפליקציה זו אחוזי הצלחה גבוהים מאוד בשל היכולת של השליטה מצד נשים לשלוח הודעות כמו גם בשל הריכוז הגבוה של גברים (וגם נשים) מכל רחבי הארץ כולל פירוט מלא של תחומי עניין, גובה, מגורים ועוד.

שליש גן עדן

שליש גן עדן הוא אתר היכרות אשר הוקם למען הקהל הדתי והמסורתי. האתר מפעיל מנגנון בקרה שבמסגרתו כל פרופיל של גבר ואישה נבדק בקפידה כולל ראיון אישי הנערך ע"י המייסדים מתוך מטרה להבטיח כי כל המשתמשים בקהל מגיעים לטובת חיפוש של זוגיות רצינית.

שוב מלווה ולא הכלה? הינה רשימה של אתרי הכרויות שאת חייבת להכיר

ג'יידיט

נחשב לאתר הראשון בישראל העוסק בתחום ההיכרות הרומנטית. לאתר עשרות אלפי משתמשים רשומים ואחוזי הצלחה גבוהים מאוד בשידוכים של גברים ונשים שמחפשים קשר רציני, כאשר הפלטפורמה עצמה מאפשרת לנהל שיחות דיסקרטיות עם אפשרות לקבלת פרטים מלאים כולל מספר טלפון באם הצדדים מסכימים לכך.

אוקייקופד

אפליקציית אוקייקופד הצליחה לכבוש את ישראל בסערה, וזאת בשל היותה אפליקציה נגישה (בה ניתן להשתמש גם דרך האתר הרשמי) עם אפשרות לפנייה של גברים ונשים האחד לשני, כאשר האפליקציה דורשת לפני פתיחת הפרופיל למלא שאלון שמאפשר לגלות את אחוזי ההתאמה מתוך רצון ליצור סיכוי גבוה כל האפשר להתאמה מדויקת.

לסיכום, רווקות מאוחרת משפיעה מאוד על איכות החיים מאחר והלחץ כמו גם הרצון העז משפיע על היכולת להגביר את הביטחון והדימוי העצמי כמו גם להצליח ביצירת זוגיות ארוכות טווח. הפלטפורמות האינטרנטיות מהוות הזדמנות מצוינת להתנסות בעולם הדייטים הסוער להגביר את הנוכחות ולהיחשף לגברים ונשים מכל רחבי הארץ אשר רוצים בדיוק כמוך – למצוא אהבה.

נגישות