מתכוננים לחתונה – ומכינים גם את הגוף: איך להיכנס לשגרת כושר גופני כדי להתחטב ביעילות?

יום החתונה מתקרב ואתם מעוניינים להכין את הגוף באמצעות שגרת כושר גופני קבועה? ובכן, מדובר ברצון שהוא טבעי לחלוטין בעבור כל זוג שרוצה להגיע ליום החתונה במיטבו. יחד עם זאת, היעדר מוטיבציה כמו גם הלחצים הכרוכים בתהליך ארגון החתונה עשויים להוביל לשגרת אימונים שאינה תורמת לכם אלא אפילו מזיקה. בשביל לסייע לכם להיכנס לשגרה נכונה ובריאה, בחרנו להציג את כל הטיפים החשובים ביותר בעבור חתן וכלה. מוכנים? בואו נצא לדרך!

רכישה של בגדי ספורט איכותיים

לביגוד יש השפעה משמעותית על היכולת להגביר את המוטיבציה לקראת האימון, ועל כן אאוטפיטים לאימוני כושר כמו טייצים יכולים לעודד את המוטיבציה ואף להוביל ליצירה של מלתחה מדויקת שבה ניתן להשתמש לא רק לצרכים ספורטיביים אלא גם לצרכים יומיומיים. באתר של מגה ספורט תוכלו לבצע רכישה של בגדי ספורט מהמותגים המובילים בעולם בעלות כספית אטרקטיבית ועם משלוח מהיר עד הבית, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מערך לבוש שישפיע על רמת המוטיבציה וגם על התחושה האישית, בעקבות בדים מחטבים ונעימים על הגוף.

קביעת אימונים מראש

על מנת להיכנס לכושר ולחיטוב חשוב מאוד לקבוע את האימונים מראש ביומן, בייחוד בעבור זוגות עסוקים שנאלצים להתמודד עם אינספור משימות הקשורות בתכנון החתונה. קביעת אימונים מראש תאפשר לכם להתכונן ואף לקבל הפוגה מבורכת מהמתחים של החתונה, כל זאת מתוך מטרה להוביל לשגרה קבועה אך גם כזו שמאפשרת לכם ליצור ביחד זמן איכות עם בן או בת הזוג או עם חברים קרובים שמתאמנים ביחד איתכם.

 

 

 גיוון בשגרת האימונים

אחת מהסיבות המרכזיות מדוע ישנו קושי להתאמן לאורך זמן נובע בעקבות חוסר גיוון אשר גורם לתחושה של שעמום ובהתאם לכך גם מונע מכם להגיע להישגים, בייחוד כאשר יש לחץ להגיע לתוצאות. על כן, גיוון בשגרת האימונים אשר מגיע לידי ביטוי בשילוב של אימונים שונים יאפשר לכם גם להתחטב ביעיליות אבל גם להימנע מטעויות שעלולות לעלות לכם בבריאות, בעקבות למשל מאמץ אירובי מאומץ.

שינוי תזונתי

על מנת להכין את הגוף לקראת החתונה ובייחוד לקראת שגרת אימונים קפדנית, נדרש לבצע שינוי תזונתי שמגיע לידי ביטוי בהפחתה של מזון מתועש או עתיר בסוכר ובמקום זאת לשלב בתפריט מזון עשיר בסיבים תזונתיים, מינרלים כמו גם ויטמינים. החלטה על תפריט חדש צריכה להתבצע בליווי מקצועי מצד תזונאית אשר בוחנת את המדדים הכוללים את המשקל, גוף ומדד BMI ובהתאם לכך קבלת החלטות לגבי תפריט תזונה שתומך בתהליך החיטוב וההרזיה אך גם כזה שמאפשר גמישות מבחינת האוכל, מבלי להרגיש שאתם מפחיתים מעצמכם בעקבות החתונה.

הקפדה על הדרגתיות

הרצון העז להגיע לחתונה כאשר אתם נראים במיטבכם עשוי להוביל לקבלת החלטות לא נכונות לגבי תדירות האימונים וכן סוד האימונים, ועל כן חשוב מאוד לנקוט בשגרת אימונים המתבצעת באופן הדרגתי ואשר מותאם בדיוק לסרגל המאמצים שלכם. על מנת לבנות תוכנית בהתאמה אישית, אפשר בהחלט להתייעץ באופן חד פעמי עם מאמן כושר מוסמך אשר יבנה בעבורכם את תוכנית הכושר או באמצעות התקשורת ארוכת טווח אשר תאפשר לכם ליצור אימונים אפקטיביים שמתבצעים באופן הדרגתי, עד לקבלת התוצאות הרצויות בדמות גוף חטוב ובריא לפני ואחרי החתונה.

לסיכום

הרצון להגיע ליום החתונה כאשר אתם נראים במיטבכם הוא רצון ששמור ללא מעט זוגות. יחד עם זאת, חשוב לבצע את התהליך בצורה הדרגתית ועם שימת דגש על קבלת מידע מהימן, כחלק מהבנה כי ידע שווה כוח אשר יוביל גם ליצירה של השינוי המיוחל. והכי חשוב – שיהיה לכם במזל טוב!

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות