המתנה המושלמת לחתן הסטלן

חבר יקר ואהוב הולך לעמוד בקרוב יחד עם אהובתו תחת חופה וקידושין? ובכן, אם אתם באמת קרובים לבחור בר המזל, אנחנו בטוחים שמעבר למתנה שתעניקו לזוג ביום החתונה שהיא לרוב סכום כספי כלשהו, אתם חושבים איך לפנק את החבר שלכם ורוצים להביא לו מתנה יפה לפני או אחרי יום החתונה. ובכן, אם יצא במקרה שאותו החברה שלכם הוא בחור סטלן שאוהב להתפנק מפעם לפעם עם קנאביס איכותי, זה אומר שכבר יש לכם לא מעט אופציות מעניינות ומיוחדות. אתם יכולים לקנות בשבילו קייס מדליק לאחסון הקנאביס ותערובת הגלגול, גריינדר חדש, איכותי ומקצועי, מכשיר אידוי מתקדם אם זה משהו שהוא מתחבר אליו, ואין ספק שהרעיון הטוב ביותר הוא לרכוש עבורו באנג מקצועי. אז מה זה בכלל באנג ולמה זה משהו שתמיד נחמד שיש בבית של חובבי הקנאביס? הנה כל מה שחשוב לדעת בנושא.

מה זה באנג?

באנג הוא למעשה כלי לעישון מזכוכית ואם אתם ממש מתעקשים למצוא לו שם עברי, תוכלו לקרוא לו מקטרת מים. הבאנג משמש לעישון, בדרך כלל לא של טבק, ויש לו כל מיני יתרונות על פני עישון של ג'וינט או דרכי צריכה אחרות ועל כן זוהי דרך מועדפת על רבים. הבאנג למעשה כולל מקום לאחסון המים שמהווים את הפילטר. מבחנה שבה שמים את תערובת העישון וכן את הראש שממנו שואפים את העשן שנוצר. אפשר להכין באנג גם מבקבוק פלסטיק ביתי ומבחנה, אבל אין ספק שזה הרבה פחות אידיאלי והרבה פחות אסתטי ונעים, ואם כבר עדיף לפנק בבאנג חדש ואיכותי.

מה היתרונות של שימוש בבאנג?

כאמור, ישנם לא מעט יתרונות לעישון קנאביס בבאנג כמו:

חיסכון כספי

בניגוד לעישון של ג'וינטים שמחייב אותנו לרכוש על דרך קבע אביזרים כמו ניירות גלגול ופילטרים, הצורך הזה בעצם נחסך עם באנגים וזה בהחלט משמעותי לטווח הרחוק.

מעשנים בדיוק כמה שרוצים

עם ג'וינט, הרבה פעמים אנחנו מעשנים יותר ממה שהיינו רוצים באמת באותו רגע. הוא שם, הוא זמין ולפעמים קשה לעצור באמצע. לעומת זאת, עם באנג אפשר לעשן בדיוק כמה שרוצים ואפשר ללכת על ראש אחד או יותר.

פחות לכלוך

בניגוד לעישון ג'וינטים ואפילו לאידוי של קנאביס, שימוש בבאנג יוצר הרבה פחות לכלוך. המים והאפר נשארים בתוך המכשיר עצמו ופשוט צריך לנקות אותו בצורה יסודית אחת לכמה זמן, כאשר אין צורך בניקיון תכוף על בסיס יומי.

המתנה המושלמת לחתן הסטלן

איזה באנגים אפשר לרכוש?

ברגע שהבנתם כי אכן מדובר במתנה המושלמת, כל מה שצריך זה לבחור את הבאנג המושלם עבור החבר שלכם. שימו לב כי טווחי המחירים משתנים וכי תוכלו למצוא באנגים זולים ובאנגים יקרים, ואלו הם הפרמטרים השונים שקובעים את המחיר:

גודל

כמובן שאפשר למצוא באנגים מסוגים שונים, החל מבאנגים קומפקטיים שניתן לקחת ממקום למקום ועד לבאנגים גדולים ביותר, המחיר כמובן בהתאם.

צורה ועיצוב

הצורה הרגילה היא של מעין בקבוק עם מבחנה, אבל אפשר בהחלט למצאו גם צורות ייחודיות ומדליקות שיעלו מעט יותר, שווה להשקיע.

צבע

באנגים מגיעים בצבעים שונים, החל משקוף ועד לזכוכיות בצבעים שונים. לרוב הצבע של הבאנג לא משפיע באופן ישיר על מחירו.

אקססוריז

שימו לב כי ניתן לרכוש עם באנגים אקססוריז שונים כמו ראשים מתחלפים, מברשות ניקוי ועוד.

בשורה התחתונה, מדובר במתנה המושלמת לחתן הסטלן שתשמח אותו בהחלט. שימו לב – אין במידע כאן משום המלצה לצריכת קנאביס או עידוד עישון.

נגישות