הבת שלכם מתחתנת? 6 רעיונות למתנות לחתן הטרי שלכם

מתנות לחתן

אירוע החתונה מתקרב ואתם כהורים הנרגשים של הכלה עסוקים בטח בלא מעט משימות שאותן נדרש להשלים, כאשר אחת מהמשימות החשובות והמרגשות ביותר היא ללא ספק רכישה של מתנה לחתן הטרי. למעשה, מתנה מהווה הזדמנות מצוינת ליצור חיבור משפחתי עמוק כמו גם לספק לחתן הנרגש מתנה מרגשת והולמת לאירוע, כל זאת כחלק מרצון שלכם לעשות טוב ולהביע את האהבה שלכם כלפי המצטרף החדש למשפחה. מאחר והמגוון של המתנות עצום והזמן דוחק, החלטנו להרים בעבורכם את הכפפה, ולספק לכם שישה רעיונות מקוריים למתנות מוכנים? בואו נתחיל!

תפילין

מתנה מקסימה ושימושית מאוד היא תפילין מהודר לחתן הטרי שכל חתן ישמח לקבל. מדובר בסט מהודר מסוג בהמה גסה הנחשב לחומר הגלם האיכותי ביותר של תפילין, וזאת בשל העמידות הגבוהה אשר מאפשרת לשמור על התפילין באותה רמת איכות למשך שנים רבות ואף להעביר את התפילין מדור לדור. מאחר וחלק בלתי נפרד מאירועי החתונה כולל גם עלייה לתורה במסגרת של שבת חתן, התפילין המהודר אותו תעניקו לחתן שלכם ישמש אותו לטובת השבת חתן כמו גם לטובת ביצוע של טקס הנחת תפילין אליו מחויב כל גבר יהודי.

שעון

שעון אותו רוכשים אצל חנות תכשיטים בעלת ותק יכול בהחלט להיות מתנה מקסימה ומרגשת במיוחד, וזאת בשל היכולת לחרוט על השעון את תאריך החתונה או את ראשי התיבות של החתן והכלה ובכך ליצור מתנה פרקטית אבל גם אישית ומרגשת שהולמת את המעמד המרגש של יום החתונה.

סט אמבטיה

סט אמבטיה מפנק הכולל חלוק רחצה, כפכפים, סבון לגבר ומברשת ניקוי לחדר הרחצה של הזוג היא מתנה מפנקת מאוד שתספק לחתן שלכם יכולת להירגע לאחר תקופה עמוסה ולחוצה כמו יום החתונה. באמצעות חנות מקצועית אפשר לבצע הזמנה של סט אמבטיה בהתאמה אישית כולל אפשרות לרקום על גבי הבד את השם של החתן, כאשר ניתן לשלב במתנה גם סט לכלה לרגל החתונה. אם אתם רוצים להשקיע עוד יותר, אפשר לצרף לסט האמבטיה גם שובר ליום ספא זוגי, כל זאת לטובת יצירה של מתנה מפנקת בעבור הזוג המאושר.

כיפה מעוטרת

כיפה מעוטרת עם השם של החתן ותאריך החתונה היא מתנה מקורית מאוד ומיוחדת אותה אפשר בהחלט להעניק רגע לפני היום החשוב ביותר של החיים. כידוע, במעמד החתונה נהוג שהחתן חובש כיפה ועל כן רכישה של כיפה מעוטרת עם עיטורים מיוחדים בצבע זהב או כסף לצד הטבעה של השם תסגור לכם את הפינה ותאפשר לכם להעניק מתנה שכל חתן צריך רגע לפני יום החתונה וגם לאירועים הנלווים הנוספים המתקיימים לפני האירוע ולאחריו.

בושם עם חריטה אישית

אם אתם יודעים מהו הבושם האהוב על החתן שלכם, תוכלו לרכוש בעבורו ובנוסף להוסיף חריטה אישית עם שמו או ראשי התיבות. מדובר במתנה מקורית וממותגת אותה ניתן להזמין דרך חנות המתמחה בתחום המתנות הממותגות, בעלות כספית נוחה ועם שימת דגש על מתנה מהודרת הקולעת לטעמו האישי של החתן.

ניתוח להסרת משקפיים

אם לחתן העתידי שלכם יש משקפיים והוא חולם להסיר אותן – זה בדיוק הזמן להפתיע אותו בתור לבדיקת התאמה לניתוח לייזר. אפשר לזמן עבורו תור למרפאת עיניים טובה כדי לבחון האם הוא מתאים לניתוח, אם כן לאיזו סוג ולהתחיל בתהליך עוד לפני החתונה, כדי שבחתונה עצמה החתן יהיה משוחרר ממשקפיים. חשוב לקבוע תור למכון טוב כדי להימנע מאפשרות של רשלנות רפואית בניתוח לייזר בעיניים ולהיות בטוחים שהעיניים שלו בידיים טובות ומקצועיות.

לסיכום

כהורים נרגשים שרוצים להעניק בחזרה לחתן, אין ספק כי המגוון העצום של המתנות עשוי לא פעם לבלבל. על כן, רצוי לקבוע מראש את מסגרת התקציב וכן להיצמד לרשימה אותה הצגנו לכם כאן, וזאת לאור העובדה כי מדובר במתנות פרקטיות אך גם בעלות נופח אישי מרגש שיעשה טוב על הלב של החתן ויאפשר לכם להתחבר כחמים לחתן שהצטרף באופן רשמי למשפחה.

נגישות