אחרי החתונה עוברים לבית חדש: מדוע חשוב לעשות ביטוח דירה?

רגע אחרי היום החשוב המרגש ביותר בחיים הגיע הזמן לפתוח פרק חדש ולעבור לדירה שבה תקימו את הבית שלכם כזוג נשוי. חלק מההכנות לקראת המעבר כולל גם רכישה של ביטוח דירה אשר הוא חיוני לטובת קבלת כיסוי ביטוחי לכל צרה שלא תתרחש. מדוע חשוב לעשות ביטוח דירה והיכן תוכלו לקבל את הצעות המחיר האטרקטיביות ביותר? להלן כל הפרטים.

ביטוח דירה – כל מה שצריך לדעת

כזוג צעיר שמתחיל את חייו המשותפים ביחד, אלמנט עליו יש לשים את הדגש הוא כמובן הנושא של רכישת ביטוח דירה. בין אם אתם רוכשים דירה חדשה או עוברים לדירה שכורה, מומלץ ואף רצוי לקדם את ההליך של רכישת ביטוח דירה, כאשר נכון להיום ניתן לבצע את הרכישה של הפוליסה באופן קל ופשוט, כל זאת דרך כניסה לאתר ביטוח בטאץ' אשר מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר תחרותיות מצד חברות הביטוח. שימו לב כי רכישה של ביטוח דירה הוא חיוני בעבור כל זוג נשוי, והוא  מורכב משני סוגים – ביטוח מבנה אשר במסגרתו חברת הביטוח מבטחת את המבנה והמתקנים הצמודים המחוברים אל המבנה כמו למשל מרפסת, וכן ביטוח תכולה אשר נועד לבטח את כל הרכוש הכולל מכשירי חשמל, חפצים אישיים וכן חפצים יקרי ערך.

שימו לב כי חברות הביטוח יכולות להציע לכם לרכוש כל ביטוח באופן נפרד או ביטוח משולב כאשר במידה ואתם רוכשים ביטוח משולב צריך להבין כי צריך לכלול בו את כל סעיפי הפוליסה כך שניתן יהיה להוביל בסופו של דבר להשקעה כספית משתלמת שתניב לכם שקט נפשי, בייחוד על רקע העובדה כי אירועים לא נעימים עלולים להתרחש בכל עת, ולהשפיע באופן דרמטי על איכות החיים, וזאת בעקבות פגיעה במבנה או ברכוש.

 

 

מהם האירועים שבמסגרתם תוכלו לקבל פיצוי?

בעת רכישה של פוליסת ביטוח ישנם שורה של אירועים שבהם ניתן להפעיל את חברת הביטוח, ובהתאם לכך גם לדרוש כיסוי בעבור הנזקים כמו למשל נזקי שריפה, התלקחות, נזקי טבע כמו למשל הצפות, התנגשות של רכב בבית אור פעולת זדון לצד נזקי פריצה או גניבה לבית. נוסף לכך חברות הביטוח מאפשרות לכם במסגרת הפוליסה לקבל גם פיצוי בגין אירועי טבע כמו למשל רעידת אדמה, כאשר גובה הפיצוי נקבע בהתאם לערך הנכס. אם למשל חס וחלילה הדירה שלכם נשרפה ואתם לא יכולים לגור בה, ניתן לקבל החזר בגין הוצאות על שכר דירה למשך כשנה או לחילופין לקבל כ-15% מסכום הפוליסה. בניגוד לביטוח מבנה, ביטוח תכולה הוא רשות, אך הוא מומלץ מאוד ועבור כל מי שרוצה להבטיח כי במידה ונגנבו חפצים או שנגרם נזק לפריטים יקרי ערך, ניתן יהיה לקבל פיצוי, וזאת בהתאם להערכת שמאי. יחד עם זאת צריך לשים לב כי חברות הביטוח אינן מכסות מקרים של תכולה כמו למשל כרטיסי אשראי.

לסיכום

רכישה של ביטוח דירה היא השקעה כספית משתלמת בעבור כל זוג אשר זה עתה התחתן, ועתיד לעבור לדירה בבעלותו או לדירה שכורה. באמצעות אתר ביטוח בטאץ תוכלו לקבל הצעות מכל חברות הביטוח הגדולות בישראל, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מענה אשר יניב לכם את היכולת להשקיע בחוכמה, ולהתאים את הפוליסה לצרכים הנדרשים – החל מכיסוי ביטוח בעבור חפצים יקרי ערך שקיבלתם לאורך השנים ועד לביטוח מבנה שנועד להבטיח כי אתם תקבלו את הפיצוי הכספי, בגין נזקים שנגרמו לדירה.

נגישות