איך בוחרים בגדי ריקוד משוחררים לנשים?

אחד הטרנדים החמים בעולם החתונות כולל מעבר בין שמלת חופה מרשימה ואלגנטית לבין שמלת ריקודים משוחררת. במקום להרגיש שאת חנוטה בתוך שמלה לא נוחה ואפילו חמה, אפשר ואף רצוי לבצע החלפה מיד לאחר שלב החופה בעבור יצירה של לוק מקורי, משוחרר ונעים לגוף. עם זאת, אין מדובר בבחירה של סתם שמלה אלא שמלה שצריכה לשדר סטייל ונוחות במקביל. מדובר במשימה לא פשוטה, בייחוד לאור ריבוי האופציות שמהן ניתן לבחור. כיצד תוכלי לבחור את בגדי הריקוד היפים ביותר בעבור היום המאושר בחייך? להלן מספר טיפים בהם תוכלי להיעזר:

בחירה בבדים משוחררים

העדיפי לבחור בבדים משוחררים שיעניקו לך גם יכולת לרקוד באופן משוחרר אבל גם משדרים סטייל המתכתב עם הסגנון האישי שלך. לא מעט מעצבות שמלות כלה מאפשרות ליצור גרסת מיני קלילה וסקסית של שמלת החופה, ועל כן בחירה בבד משוחרר לצד גזרה מחמיאה המתקשרת לשמלת החופה שלך מהווה דרך מצוינת ליצור בחירה שתביא איתה גישה שובבה ומגניבה. על מנת לבצע בחריה נכונה של בדים העדיפי להתייעץ עם מעצבת שמלות הכלה שלך או עם התופרת איתה את עובדת על הדגם, מתוך טמרה לבצע בחירה נכונה של בדים אטומים אבל גם כאלו שיושבים בצורה זורמת על הגוף.

איך בוחרים בגדי ריקוד משוחררים לנשים?

נצנצים הם שם המשחק

מאחר והמטרה שלך הוא להגיע לשלב הריקודים עם לוק שיקי, דרך מצוינת לעשות זאת היא לבחור בבד עם נצנצים שגם יגרום לך לזהור במרכז הרחבה. משחק של בדים המשלב גם נצנצים הוא מרכיב שיכול להפוך את הלוק השני ללוק בלתי נשכח כמו גם כזה שבו תוכלי להשתמש לא רק לטובת אירוע החתונה, אלא גם לטובת אירועים נוספים.

שסע

שמלה שנייה לריקודים היא שמלה שמטבעה היא משוחררת יותר ועל כן שימוש בשסע באזור הירכיים או בגב יכול להפוך גם שמלה "פשוטה" יחסית לשמלה שתגרוף מחמאות כמו גם תאפשר לך לרקוד בנינוחות. את השסע ניתן לעצב לא רק באזור הרגליים אלא גם בגב או בחזה, אולם הקפידי להשתמש בהלבשה תחתונה שגם תספק לך תמיכה אבל גם תאפשר לך לרקוד בצורה חופשית אבל גם אסופה.

צבע

דווקא בגלל שמדובר בשמלה לריקודים, אל תחששי לצאת מהקופסא ובחרי בשמלה בצבעים חמים כמו למשל שמנת או ורוד בהיר. המשחק של הצבעים הוא זה שיכול להפוך גם שמלה פשוטה יחסית לשמלה שגורפת מחמאות כחלק מטרנד שהולך ותופס תאוצה ובמסגרתו יותר ויותר כלות בוחרות לזנוח את הצבע הלבן הבוהק ולבחור בגוונים חמים יותר של לבן, שמנת, בהיר ואפילו ורוד בעבור שלב הריקודים הסוערים.

לסיכום, באמצעות הטיפים אות הצגנו לך כאן גם את תוכלי ליצור לוק שיקי, משוחרר ועוצר נשימה לקראת האירוע החשוב ביותר של החיים.

נגישות